Planit Imprezy Niezapomniany kawalerski

Niezapomniany kawalerski

Niezapomniany kawalerski post thumbnail image

Nie ma w życiu wielu tak hucznych,a jednocześnie wypełnionych symboliką wydarzeń, co wieczory kawalerskie. Od lat stanowi to niezwykle ważny moment w życiu każdego mężczyzny. To z jednej strony okazja do dobrej zabawy, a z drugiej strony moment symbolicznego pożegnania się z wolnością https://axenation.com/pl/wieczor-kawalerski-krakow/. Formy spędzania wieczorów kawalerskich są bardzo różne, w zależności od preferencji przyszłego pana młodego oraz jego towarzystwa, miejsca odbywania się zabawy, a także środków, które chcemy przeznaczyć na tę noc. Możliwości jest naprawdę wiele, od jakiegoś czasu pojawiają się także oferty firm wyspecjalizowanych w organizacji szytych na miarę wieczorów kawalerskich. To oferta szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy nie mają wiele czasu na organizację wieczoru. Przyjęło się, że najczęściej zadanie to spada na barki świadka. Natomiast często jest on na co dzień np. w innym mieście, niż pan młody i trudno mu wszystko zorganizować zdalnie. 

Wieczór najbardziej klasyczny

Z czym najczęściej kojarzą nam się wieczory kawalerskie? Z szalonymi imprezami w klubach lub domówkami, na których obowiązkowym elementem jest pokaz tańca w wykonaniu striptizerki. Kluby oferują specjalnie dedykowane oferty, w którym można wynająć zamknięte sale, pakiet alkoholi typu open bar i jedzenie. Wyprawa do klubu może być doskonałą okazją do tanecznego szaleństwa, nawiązania relacji z innymi klubowiczami i zabawy do białego rana. Dla miłośników naprawdę mocnych wrażeń jest też możliwość zamówienia tancerek, które będą umilać wieczór. Ciekawym rozwiązaniem na wieczory kawalerskie jest także zamówienie w barze dedykowanej listy drinków. Mogą one swoimi nazwami nawiązywać np. do uczestników wydarzenia, momentów z życia głównego bohatera wieczoru, czy miłosnych podbojów. Często w przejeździe do klubu lub kilku klubów można zamówić ekskluzywny samochód –  limuzynę, którą można poruszać się w ciągu wieczoru. W środku znajduje się system głośników i pełny bar, więc będzie to znakomite miejsce na before i after party. Miłośnicy innych przeżyć mogą wynająć na wieczór kawalerski np. tramwaj lub autobus komunikacji miejskiej specjalnie przystosowany do tego rodzaju wydarzeń. 

A może na sportowo?

Wielu mężczyzn kocha sport i na co dzień się nim zajmuje, nic więc dziwnego, że bardzo często wieczory kawalerskie oparte są o motyw sportowy. Kto z nas nie marzy o spędzeniu całego dnia, grając w piłkę nożną, czy koszykówkę z najlepszymi kolegami? Świetnie sprawdzają się także weekendowe wyjazdy na wieczór kawalerski, np. do ośrodka z domkami nad jeziorem, czy w wersji nieco droższej – do luksusowego hotelu https://axenation.com/pl/lokalizacje/. Tam możemy skorzystać z sauny i basenu i zregenerować nadwątlone przez nocne szaleństwa siły. Wieczory kawalerskie bardzo często zawierają w sobie element ekstremalny – gokarty, paintball, czy gry miejskie to doskonałe sposoby na przełamanie rutyny. Rywalizacja, adrenalina i braterska współpraca to elementy, które lubią wszyscy mężczyźni. A wieczorem oczywiście świętowanie przy szklance mocniejszego trunku i ulubionej muzyce. Brzmi dobrze?

Zobacz także:

Zagraniczna wyprawa

Dla niektórych mężczyzn wieczory kawalerskie to jedna z nielicznych okazji do spotkania się ze starymi kumplami lub osobami, których nie widujemy na co dzień. Szczególnie, jeżeli mówimy o grupie uczestników wieczoru, która mieszka na co dzień w różnych miastach. Jeżeli nie chcecie stracić tego wyjątkowego wieczoru (lub weekendu) tylko na picie w klubie lub pubie warto pomyśleć o opcji krótkiego zagranicznego wypadu. Obecnie w dobie tanich lotów taki wyjazd można zorganizować sprawnie, szybko i w sensownej cenie. Często pojawiają się bardzo atrakcyjne oferty weekendowych wypadów w trybie last minute. Polscy turyści bardzo często za cel wyjazdów na wieczory kawalerskie obierają sobie miasta na Wschodzie lub Południu – najczęściej, z racji bliskiej odległości, Pragę lub Lwów. Oba miasta są bardzo atrakcyjne i oferują wiele możliwości zabawy. To przede wszystkim piękna architektura, zabytki, puby i czynne całą noc kluby. Tego typu wyjazdy mają także jedną, ale bardzo ważną zaletę – ceny alkoholu. We Lwowie cena piwa lub wódki w barze jest znacząco niższa, niż w największych polskich miastach. Do tego dochodzi także radość ze wspólnej wyprawy i adrenalina związana z obcowaniem z obcą kulturą. Jeżeli na co dzień brakuje Ci czasu na wyjazd, można właśnie w ten sposób skorzystać z wieczoru kawalerskiego. Oczywiście najbardziej luksusowe opcje na wieczory kawalerskie są dalsze wyjazdy zagraniczne. Bardzo ciekawą opcją wydaje się na przykład tygodniowy wypad z kolegami do któregoś z południowych kurortów – np. w Grecji, Portugalii, czy we Włoszech. Miłośnicy tanecznych zabaw mogą skorzystać także z opcji wyjazdów na miejsce słynące z imprez, takie jak Majorka, Ibiza, czy Gran Canaria. Tamtejsze dyskoteki i kluby mocne wydają się wprost wymarzoną opcją na zorganizowanie niezapomnianych imprez, takich jak wieczory kawalerskie. A w ciągu dnia można skorzystać z uroków południowego słońca i spokojnie wypoczywać na plaży lub zwiedzać lokalne zabytki i rozkoszować się kuchnią. 

Related Post